>>
 
0
0,00 €
Continue shopping
Total: 0,00 €
 
 
 

Expedícia tovaru - dovolenka

Od 21. do 28. júna máme v našej firme dovolenku. Tovar objednaný v tomto čase bude expedovaný po 01.07.2024

Ďakujeme za pochopenie

 
 
 

Atypické paletové vozíky, vysokozdvižné vozíky, manipulačné vozíky a technika

 

paletak.sk Vám ponúka poradenstvo, návrh a dodávku atypických paletových vozíkov, vysokozdvižných vozíkov ručných aj elektrických a iných manipulačných zariadení pre Vašu prevádzku či výrobu.

 

V sekcii atypické vozíky Vám chceme ukázať možné riešenia vozíkov, ktoré sme dodávali našim zákazníkom. Pri jednotlivých vozíkoch nie je uvedená cena a to z toho dôvodu, že vozíky sa vyrábajú na mieru podľa požiadaviek zákazníka a cena vozíkov je vždy stanovená individuálne.

 

Paletové vozíky atypické

Vieme Vám dodať nízkozdvižné vozíky s dĺžkou lyžín až do 5000 mm. Takisto vieme upraviť šírku lyžiny (štandarndná šírka lyžiny je 160 mm), šírku cez lyžiny paletového vozíka (štandardná šírka cez lyžiny paletového vozíka je 520 mm) v prípade potreby aj výšku samotnej lyžiny paletového vozíka. Nevyhovujú Vám štandardný zdvih paletového vozíka od 85 mm do 200 mm? Je to veľa alebo málo? Vieme Vám dodať znížený paletový vozík zo zdvihom od 35 mm a upravými rozmermi lyžín. Takisto Vám vieme vyrobiť paletový vozík so zvýšeným zdvihom od 85 mm do 280 mm.

 

Nepostačuje Vám nosnosť paletového vozíka 2500 kg či 3000 kg? Ponúkame Vám atypické vozíky s nosnosťou až do 5000 kg so štandardnými rozmermi lyžín resp. atypickými rozmermi podľa požiadaviek zákazníka (samozrejme ak je to technicky možné).

 

Vysokozdvižné vozíky atypické

Ponúkame Vám návrh a dodávku vysokozdvižný vozíkov s ručným zdvihom, elektrickým zdvihom alebo pneumatickým zdvihom a manuálnym pojazdom. Aj pri vysokozdvižných vozíkoch vieme prispôsobiť výšku zdvihu, nosnosť, dĺžku a rozmery lyžín. Takisto je tu možnosť vyrobiť vozík na zvýšenom podvozku či s nastaviteľnou šírkou lyžín. Vysokozdvižné vozíky môžu byť vybavené namiesto lyžín aj naklápacím mechanizmom, mechanizmom na manipuláciu s rolkami, tŕňom, otočným ramenom s hákom a inými nadstavbami prsne pre Vašu potrebu. Vyrábame vozíky do výbušného prostredia s pneumatickým zdvihom - buď s nádržou na vzduch alebo priamym napojením na rozvod vzduchu. Potrebujete nerezový vozík do potravinárskej alebo farmaceutickej prevádzky? Neváhajte nás kontaktovať na t.č. 0902 400 202 alebo emailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Radi Vám poradíme a pomôžeme s výberom vhodného riešenia presne pre Vás.

 

VARIOFIT atypické vozíky, rudle, podvozky

V spolupráci s nemeckým výrobcom vozíkov VARIOFIT Vám vieme dodať atypický vozík, rudlu, podvozok, paletu, kontajnér, regál... ak si nevyberiete z ponuky stoviek typov štandardných riešení. Vieme prispôsobiť rozmery, nosnosť, prevedenie kolies, farbu alebo navrhnúť vozík presne na Váš účel... Pre atypické riešenie nás prosím kontaktujte na t.č. 0902400202 alebo na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.


Atypické vozíky

Zoradiť podľa
Výsledok 1 - 7 z 7
 

Vysokozdvižný vozík na BIG BAG - atyp

Kód tovaru:
Aktuálny stav skladu
 
S úpravou na manipuláciu s BIG BAGMI - veľkoobjemovými vakmi

Vysokozdvižný vozík s preklápaním na zvitky - atyp

Kód tovaru:
Aktuálny stav skladu
 
S mechanizmom na uchytenie a polohovanie zvitkov a kotúčov

Vysokozdvižný vozík s pneumatickým zdvihom

Kód tovaru:
Aktuálny stav skladu
 
S pneumatickým zdvihom alebo kombinovaným zdvihom

Vysokozdvižný vozík s naklápaním lyžín

Kód tovaru:
Aktuálny stav skladu
 
Atypický vozík s naklápaním lyžín

Paletový vozík atyp na kotúče / zvitky

Kód tovaru:
Aktuálny stav skladu
 
Rozšírené a skosené lyžiny na prevoz zvitkov, kotúčov, návinov...

4 cestný vozík atyp

Kód tovaru:
Aktuálny stav skladu
 
Štvorcestný vozík s bočným pojazdom s atypickými lyžinami alebo vyššou nosnosťou

Paletový vozík s nosnosťou 5 ton

Kód tovaru:
Aktuálny stav skladu
 
S vysokou nosnosťou 5000 kg a lyžinami pre EUR palety
 
 
 
 
 
^