>>
 
0
0,00 €
Continue shopping
Total: 0,00 €
 
 
 

ESD antistatické vozíky

 

Ponúkame Vám širokú škálu ESD antistatických vozíkov, manipulačnej techniky a dielenského vybavenie a nábytku od renomovanej nemeckej značky VARIOFIT, ktorej sme oficiálnym zastúpením na Slovensku.

 

Elektrostatické náboje a výsledné výboje predstavujú veľkú hrozbu pre citlivý tovar v elektronike. Pohyb po rôznych povrchových materiáloch môže spôsobiť elektrostatický náboj používateľa a prepravného zariadenia.

 

Citlivý tovar a elektronické zariadenia môžu byť prepätím poškodené alebo dokonca úplne zničené. Antistatické manipulačné vozíky značky VARIOfit® ESD preto zaisťujú, že vďaka svojej elektricky vodivej konštrukcii budú tieto citlivé komponenty chránené pred prepätím podľa EN 61340. Ložné plochy antistatických ESD vozíkov sú vyrobené z vodivej drevotrieskovej dosky v svetlošedej farbe a kovová konštrukcia je lakovaná antistatickou ESD práškovou farbou v odtieni RAL 7024 grafitovo sivá.

 

Môžete si vybrať zo širokej ponuky nielen ESD plošinových a ESD policových vozíkov, ale aj ESD regálových vozíkov, stojanov, ESD pracovných stolov. Viac nájdete v našom eshope v sekcii ESD antistatické vozíky.

 

Vybraná ESD manipulačná a skladová technika má TUV SUD certifikát - táto skutočnosť je vždy uvedená pri jednotlivých tovaroch.

 

Kategórie ESD vozíkov:

ESD plošinové vozíky


 
 
 
 
^