>>
 
0
0,00 €
Pokračovať v nákupe
Spolu: 0,00 €
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty

Mobil:
+421902400202


email:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Prevádzka počas vianočných sviatkov

Prijímanie objednávok, expedícia tovaru aj osobný odber bude možný aj počas vianočných sviatkov!

Expedovanie tovaru kuriérmi bude realizované podľa možností jednotlivých doručovacích služieb 

 
 
 

Paletový vozík s rýchlozdvihom NV2000 QL

Kód tovaru:
Cena bez DPH 20%:280,00 €
Suma DPH56,00 €
Cena / kg:
Cena s DPH 20%: 336,00 €
Rýchlozdvih do 120 kg, nosnosť: 2000 kg, dĺžka lyžín: 1150 mm
Aktuálny stav skladu
Prevedenie kolies paletového vozíka:
 
Na dopyt
 

Paletový vozík s rýchlozdvihom a nosnosťou 2000 kg, dĺžkou lyžín 1150 mm. Rýchlozdvih (quick lift) vozíka je aktívny do nosnosti max. 120 kg. Pri rýchlozdvihu sa zodvihnú lyžiny vozíka z minimálnej výšky do maximálne polohy iba na 5 napumpovaní - pri klasickom vozíku potrebujete na plný zdvih cca. 15 napumpovaní madlom. Šírka cez lyžiny paletového vozíka je 540 mm a zdvih od 85 do 200 mm. Tento typ paletového vozíka je vhodný na manipuláciu s EUR paletami po dĺžke t.j. 1200 mm. Viac technických parametrov o paletovom vozíku s rýchlozdvihom NV2000 QL nájdete v tabuľke, prípadne nás neváhajte kontaktovať.

Technické paremetre paletových vozíkov s rýchlozdvihom NV2000 QL

Nosnosť: 2000 kg
Rýchlozdvih do nosnosti: max. 120 kg

Počet napumpovaní do maxima pri aktivovanom rýchlozdihu: 5x
Dĺžka lyžín: 1150 mm
Šírka cez lyžiny: 540 mm
Šírka lyžiny: 160 mm
Minimálna výška lyžín nad podlahou: 85 mm
Maximálna výška lyžín nad podlahou: 200 mm
Rozmer riadiacich kolies: 200 x 80 mm
Rozmer tandemových kolies: 80 x 70 mm
Hmotnosť paletového vozíka: 65 kg
Farba paletového vozíka: žltá

 

Prevedenia kolies paletového vozíka:

Paletové vozíky Vám ponúkame v následovných prevedeniach kolies (prosím vyberte si jednu z ponúkaných variant menu):

- polyuretán/polyuretán Tandem (PUR/PUR Tandem) - prevedenie kolies vhodné najmä na dokonale rovné a liate podlahy. Polyuretánové kolesá sa vyznačujú veľmi nízkym valivým odporom čo oceníte hlavne pri manipulácií s ťažšími paletami.

- hliník-guma/polyuretán Tandem (ALG/PUR Tandem) - univerzálne prevedenie kolies, ktoré je vhodné nielen na dokonalé rovné podlahy. Gumenné kolesá ľahšie znášajú nerovnosti. Nevýhodou je však o trochu väčší válivý odpor.

- polyamid/polyamid Tandem (PAD/PAD Tandem)- kolesá vyrobené z tvrdej zmesi polyamidu sa vyznačujú veľmi malým válivým odporom a sú odolné voči kyselinám a zásadám. Doporučujeme ich na paletové vozíky používané na dokonale rovných liatych podlahách, do mäsokombinátov, mliekarní a všade tam, kde sa vyžaduje odolnosť voči chemickým látkam. Nedoporučujeme ich do exteriéru a na nerovné podlahy.

- hliník-guma/hliník-guma Tandm (ALG/ALG Tandem) - kolesá sú mäkké a z toho dôvodu majú veľký valivý odpor. Toto prevedenie kolies paletového vozíka je vhodné na dlažby a všade tam, kde sa vyžaduje tichý chod a šetrnosť k podlahám. Veľkou nevýhodou tohto prevedenia je veľký valivý odpor, t.j. pri vyššom zaťažení napr. 1000 kg je vozík veľmi ťažké potiahnuť.

- liatina/liatina Tandem - kolesá vhodné do exteriéru a na nerovné podlahy. Výhodou liatinových kolies je dlhá životnosť. Nevýhodou možnosť poškodenia podláh ako sú dlažba, liate podlahy. Paletový vozík s kolesami liatina/liatina Tandem doporučujeme napríklad na stavby, do stavebnín a podobne.

 

 
 
 

Cookies

 
 
 
^