>>
 
 
 

Rudle VARIOFIT

 

Ponúkame Vám viac ako 30 typov rudiel od nemeckého výrobcu manipulačnej techniky VARIOFIT s tradíciou výroby vozíkov od roku 1960. Vyberte si so širokej ponuky rudiel pre každodenné profesionálne použitie. Rudle VARIOFIT majú certifikát TÜV SÜD ISO 9001, takže sa môžete spoľahnúť na ich kvalitu a spoľahlivosť.

 

Rudle ponúkame buď na nafukovacích kolesách, plných gumenných kolesá alebo za príplatok na kolesách vyrobených z ľahčeného polyuretánu EWA, ktorý sa vyznačuje ľahkosťou a pružnosťou fúkacích kolies a výdržou plných gumenných kolies. Už sa nemusíte obávať defektu a takisto odpadá fúkanie kolies, pričom kolesá zostávajú stále ľahké ako fúkacie. V kolesách sú štandardne osadené presné guličkové ložiská 6204, ktoré zaručujú tichý a hladký chod po veľmi dlhú dobu. K rudliam ponúkame aj náhradné diely ako sú rúčky a kolesá. Rudle sú vyrobené z pevnej zváranej rúrkovej konštrukcie a lakované odolnou práškovou farbou v odtieni RAL 5005 modrá. V prípade väčšieho dopytu Vám vieme rudle dodať vo vybranom odtieni podľa vzorkovníka RAL.

 

Nenašli ste rudlu akú hľadáte? Neváhajte nás kontaktovať - vieme Vám navrhnúť, vyrobiť a dodať rudlu a inú manipulačnú techniku podľa Vášho zadania. Môžete nás kontaktovať emailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo telefonicky na t.č. 0902400202, radi Vám poradíme a pomôžeme s výberom vhodného typu rudle alebo vozíka.

 

Náhradné kolesá na rudle VARIOFIT sa nachádzajú v sekcii kolesá alebo ich nájdete tu:

- fukacie koleso na rudlu VARIOFIT

- plné koleso na rudlu VARIOFIT

- neprepichnuteľné koleso na rudlu VARIOFIT

- náhradné bezpečnostné rúčky na rudle VARIOFIT

Zoradiť podľa
Výsledok 1 - 1 z 1

Rudle

Rudla VARIOFIT sk-710.020

nosnosť: 250 kg, rozmer lopaty: 400x150 mm

Cena s DPH 20%: 93,60 €
Cena bez DPH 20%:78,00 €
DPH15,60 €
Cena / kg:
Prevedenie kolies rudle:
Prevedenie kolies rudle
 
 
 
 
^