>>
 
 
 

Vitajte v eshope Paletak.sk - skladová, manipulačná technika a vybavenie

 

Paletak.sk je tu pre Vás už od roku 2008 ako spoľahlivý dodávateľ manipulačnej, skladovej techniky a vybavenie pre Vašu prevádzku, sklad, dielňu, šatňu. Sme slovenská firma so skladom a servisom priamo na Slovensku, takže Vám vieme poskytnúť nielen rýchle dodanie tovaru a servis, ale aj poradenstvo pri výbere z našej širokej ponuky. 

 

Ponúkame Vám široký sortiment paletových vozíkov, atypických paletových vozíkov, vysokozdvižný a nožnicových vozíkov, plošinových a policových vozíkov, rudiel, kolies na manipulačnú techniku, náhradných dielov na paletové vozíky a manipulačnú techniku. Nakoľko náš záber je veľký, nie všetky produkty ktoré ponúkame sa nachádzajú v našom eshope.

 

Preto nás neváhajte kontaktovať s akýmkoľvek dopytom ohľadom manipulačnej techniky, atypických riešení, náhradných dielov pre paletové vozíky a vysokozdvižné vozíky, kolies a iných produktov. Budeme sa Vám snažiť poskytnúť čo najlepšie a najvhodnejšie riešenie Vašich požiadaviek.

 

Radi Vám pomôžeme s výberom vhodného vozíka alebo náhradného dielu. Neváhajte nás kontaktovať telefonicky na t.č. 0902400202, emailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo online chatom.

 

 
 
 

variofit logo

ECHON s.r.o. prevádzkovateľ eshopu paletak.sk je oficiálnym distribútorom značky VARIOfit pre Slovensko. Značka VARIOfit pôsobí na trhu už od roku 1960, kedy si dala patentovať prvý vozík na prepravu nábytku - the Möbelhund®. V súčasnosti ponúka široké spektrum výrobkov ako sú plošinové vozíky, policové vozíky, oceľové a hliníkové rudle, vozíky na prepravky, vozíky a rudle na plynové fľaše, vozíky a rudle na sudy, vychystávacie vozíky, podstavce pre materiál, káričky, vozíky pre vysokú záťaž, zberne nádoby pod sudy, nájazdové rampy, samovyklopné kontajnéry, podvozky na prepravu paliet, paletové rámy, vozíky na prepravu nábytku, palety na papier, kontajnéry na zber oblečenia, vozíky a regály na pneumatiky ... Nenašli ste v našej štandardnej ponuke tovar ktorý ste hľadali? Ozvite sa nám, vieme Vám navrhnúť alebo prispôsobiť vozík, rudlu, kontajnér.


Všetky produkty značky VARIOfit sa vyznačujú vysokou kvalitou spracovania, preto na ne ponúkame rozšírenú záruku v trvaní 12 rokov! (záruka sa nevzťahuje na poškodenie, ktoré vzniklo bežným opotrebením pri používaní) Takisto väčšina našich vozíkov, rudiel a ostatných výrobkov disponuje certifikátom TÜV SÜD ISO 9001. Takže o kvalitu a výdrž sa už nemusíte obávať. Keď vozík, tak VARIOfit!


Nakoľko sortiment výrobkov VARIOfit je rozsiahli, aktuálne sa v našom eshope paletak.sk nenachádzajú všetky ponúkané tovary. V prípade ak ste požadovaný tovar od výrobcu VARIOfit nenašli, prosím kontaktujte nás telefonicky na t.č. 0902400202 alebo emailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., radi Vám vypracujeme cenovú ponuku.

 

Potrebujete tovar pre ďalší predaj? Neváhajte nás osloviť s dopytom, radi Vám vypracujeme cenovú ponuku s veľkoobchodnými cenami. Výška zľavy je stanovená individuálne a závisí od veľkosti obratu a dĺžky spolupráce.


V našom eshope môžete aktuálne nájsť tieto výrobky od značky VARIOFIT:


Plošinové vozíky

Policové vozíky

Rudle

Schodiskové rudle

Rudle na plynové fľaše

Stojany na materiál

ESD antistatické vozíky

Manipulačné podvozky


Nakoľko sme spustili na stránke paletak.sk nový systém pre eshop, postupne dopĺňame výrobky značky VARIOfit. A keďže ich máme v ponuke naozaj veľmi veľmi veľa, nezabudnite nás sledovať!

 
 
 
 
^